PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

 

Jerzy Cebula architekt wnętrz - absolwent Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

 
 
 

  projektowanie wnętrz · oferta · kuchnia · łazienka · elewacje ·  materiały i wyposażenie · kontakt  

 
 

 

 

 

 

   
   

JAK ZAKRES USŁUG WYBRAĆ?

 
 
Decydując się na budowę domu, lokalu użytkowego, biura,  zakup lub remont mieszkania, stajemy przed dylematem jak je urządzić. W jakim stylu je wykończyć, jakich użyć materiałów, w jakie meble wyposażyć, jaka kolorystyka była by najodpowiedniejsza do naszych wnętrz.  
 
W czasie realizacji naszego zamierzenia pojawia się bardzo wiele pytań i wątpliwości, na które musimy znaleźć odpowiedź. Czy układ przestrzenny będzie odpowiadał naszym potrzebom?
Czy w kuchni uda nam się zmieścić wymarzoną wyspę?  czy w łazience będzie można zastosować odpływ liniowy w kabinie natryskowej? Jak ułożyć podłogę?  czy lepsze byłyby płytki ceramiczne, kamień czy parkiet? Czy schody drewniane polakierować, czy może lepszym rozwiązaniem byłoby je zabezpieczyć olejem?
Jak rozmieścić przyłącza wodne, na jakiej wysokości umieścić gniazda i wyłączniki?
Ile punktów oświetleniowych potrzebujemy i jak rozmieścić?
 
 
W zależności od zakresu zaplanowanych prac, predyspozycji i czasu jaki możecie Państwo poświecić na poszukiwanie odpowiedzi i właściwych rozwiązań projektowych warto rozważyć, czy nie skorzystać z usług architekta wnętrz.

 

 
Od Państwa decyzji i oczekiwań zależy z jakiego zakresu usług skorzystacie. Może to być koncepcja, aranżacja lub projekt wnętrz całego domu, mieszkania bądź tylko jednego wybranego pomieszczenia.

 

 
   
KONCEPCJA i PORADA  
ARANŻACJA WNĘTRZ  
PROJEKT WNĘTRZ (KOMPLEKSOWY)  
  ·  koncepcja  ·  aranżacja wnętrz  ·  projekt wnętrz  ·
 
 

architekt wnętrz | profesjonalne projektowanie wnętrz | projekty mebli | kuchnie nowoczesne, klasyczne i angielskie | projekty elewacji | projekty ogrodzeń | mała architektura | Warszawa

 
 
 

copyright ©  interior.dll.pl