PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

 

Jerzy Cebula architekt wnętrz - absolwent Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

 
 
 

  projektowanie wnętrz · oferta · kuchnia · łazienka · elewacje ·  materiały i wyposażenie · kontakt  

 
 

 

 

 

 

   
KONCEPCJA  
  
Zdarza się, że trudno jest ocenić możliwości jakie drzemią w przestrzeni domu, który planujecie Państwo wybudować lub mieszkania które zakupiliście.  
  
Powstanie opracowania koncepcyjnego pozwoli na przeanalizowanie i  zaproponowanie jak najlepszego układu funkcjonalno-przestrzennego projektowanych pomieszczeń. Pozwoli odpowiedzieć na podstawowe pytania i wątpliwości - jakie proporcje i kształt ma mieć urządzana przez nas przestrzeń, czy lepszym rozwiązaniem jest kuchnia otwarta czy zamknięta?  
  
Jeśli wiec planujecie Państwo samodzielnie dobierać materiały wykończeniowe, kolorystykę, umeblowanie warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia architekta wnętrz, by z jego pomocą
dokonać analizy i określenia głównych założeń realizacyjnych.
 
  
Współpraca w tym zakresie polega na omawianiu zakładanych wariantów do momentu pełnej Państwa akceptacji. Może to być nawet kilka możliwych rozwiązań.
Finalnym efektem jest opracowanie (rzuty, przekroje, rozwinięcia ścian) pozwalające na rozpoczęcia prac budowlanych. Rysunki poglądowe zawierają informacje odnośnie układu ścianek działowych, kierunki otwierania drzwi, rozmieszczenia i gabaryty umeblowania.
 
  
PORADA  
  
W sytuacji kiedy nie planujecie Państwo większego remontu czy przebudowy możecie skorzystać z porady
w jaki sposób i za pomocą jakich środków zasadniczo zmienić wygląd i charakter mieszkania.
Może to dotyczyć zmiany kolorystyki, pomoc w doborze mebli z zakupu czy też oświetlenia.
 
   
 

 
  ·  koncepcja  ·  aranżacja wnętrz  ·  projekt wnętrz  ·
 
 

architekt wnętrz | profesjonalne projektowanie wnętrz | projekty mebli | kuchnie nowoczesne, klasyczne i angielskie | projekty elewacji | projekty ogrodzeń | mała architektura | Warszawa

 
 
 

copyright ©  interior.dll.pl