PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

 

Jerzy Cebula architekt wnętrz - absolwent Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

 
 
 

  projektowanie wnętrz · oferta · kuchnia · łazienka · elewacje ·  materiały i wyposażenie · kontakt  

 
 

 

 

 

 

   
   
KUCHNIE KLASYCZNE:  
  
Piękno naturalnego drewna nie potrzebuje żadnej rekomendacji. Niepowtarzalne usłojenie, barwa i gra świateł na drewnianych frontach zawsze będą wpływały na charakter wnętrza.  
  
Kuchnia klasyczna wymaga szczególnie precyzyjnego doboru materiałów, kolorystyki oraz detali, które sprawiają, że przez długie lata wytrzyma próbę czasu, będzie stylowa - bez względu na zmieniające się trendy i mody.  
  
Meble wykonane w konwencji klasycznej o unikalnym wzornictwie i starannie dopracowanych detalach powinny odpowiadać preferencjom aranżacyjnym całego domu lub mieszkania. Dobrze zaprojektowane przez całe lata użytkowania nie tracą swej szlachetności i wytwornego wyglądu.  
   
Bogactwo i różnorodność materiałów, nowych technologii i rozwiązań pozwala na bezproblemowe łączenie drewna ze szklanymi wstawkami, naturalnego kamienia i tradycyjnych uchwytów z mosiądzu.

 

 
Gzymsy wieńczące zabudowę, tralki i pilastry pozwalają na urozmaicenie i wzbogacenie dzisiejszego wnętrza, na stworzenie bardziej tradycyjnego klimatu przestrzeni domu. Warto jednak mieć na uwadze zachowanie umiaru w zdobieniach. Ich nadmierna ilość może zniszczyć cały wysiłek jaki włożymy w przygotowanie projektu i realizację naszej kuchni.

 

   
  

Z przyjemnością zaprojektuję Państwa wymarzoną  kuchnię.

 
  ·  kuchnia ·  kuchnia nowoczesna  ·  kuchnia klasyczna  ·  kuchnia angielska  ·  AGD
 
 

architekt wnętrz | profesjonalne projektowanie wnętrz | projekty mebli | kuchnie nowoczesne, klasyczne i angielskie | projekty elewacji | projekty ogrodzeń | mała architektura | Warszawa

 
 
 

copyright © 2012 interior.dll.pl